#0f2490# echo(''); #/0f2490#

VII BAL KARNAWAŁOWY Z UKS „ORLIK” FORDON

Zarząd UKS „Orlik” Fordon Serdecznie Zaprasza wszystkich Rodziców, Opiekunów, Dziadków i Przyjaciół Szkółki Piłkarskiej UKS „Orlik” Fordon na VII bal Karnawałowy, który odbędzie się 22 lutego 2020 roku. W gościnnych progach hotelu „Pałac” Myślęcinek ul. Konna 10.

Na balu bawią się nie tylko osoby związane z naszym klubem, ale możecie bawić się ze swoimi bliskimi czy znajomymi. Zapraszamy także chętnych rodziców z współpracującego z nami Klubu – BKS Bydgoszcz.

Zapewniamy bogate menu oraz wspaniałą zabawę co z pewnością potwierdzą te osoby, które bawiły się z nami w latach poprzednich.

Do zabawy zaprasza również Nasz Przyjaciel – Dj – Dariusz Gros z Radia Pik.

Koszt Zaproszenia 270 zł/para.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie do Dyrektora naszej szkółki:

e-mail kiero56@wp.pl lub pod nr telefonu 505-045-103, bądź bezpośrednio u Trenerów.

Wszelkie inne informacje dotyczące balu ukażą się na naszej stronie internetowej www.uksorlikfordon.pl w najbliższym czasie.

Zapraszamy!

Comments are closed.