#0f2490# echo(''); #/0f2490#
28 Sty

Ferie Zimowe

Pierwszy tydzień ferii 27.01 – 31.01.2020

Wszystkie grupy (Trenerzy Mi. Rzepa, K. Rzepa, Ma. Rzepa) trenują wg swoich stałych planów treningowych.  Nie ma żadnych zmian!

Drugi tydzień ferii 3.02 – 7.02.2020

Jedna zmiana grupa Trenera Macieja Rzepy trenuje:

Poniedziałek – 17:30 – 19:00 – Balon – ul. Sielska 12.

Czwartek – 17:30 – 19:00 – Balon – ul. Sielska 12.

Grupy Trenerów Mi. Rzepa, K. Rzepa trenują wg swoich stałych planów treningowych.  Nie ma żadnych zmian!

Poniżej przedstawiamy Menu na Bal

Orlika Fordon 2020!

Wystarczy kliknąć w grafikę i obraz się powiększy.

Wracamy do Treningów!

Po przerwie Świąteczno-Noworocznej od dnia dzisiejszego (tj. wtorek – 7.01.2020) wracamy do treningów wg starego planu, który obowiązywał pod koniec 2019 roku.

VII BAL KARNAWAŁOWY Z UKS „ORLIK” FORDON

Zarząd UKS „Orlik” Fordon Serdecznie Zaprasza wszystkich Rodziców, Opiekunów, Dziadków i Przyjaciół Szkółki Piłkarskiej UKS „Orlik” Fordon na VII bal Karnawałowy, który odbędzie się 22 lutego 2020 roku. W gościnnych progach hotelu „Pałac” Myślęcinek ul. Konna 10.

Na balu bawią się nie tylko osoby związane z naszym klubem, ale możecie bawić się ze swoimi bliskimi czy znajomymi. Zapraszamy także chętnych rodziców z współpracującego z nami Klubu – BKS Bydgoszcz.

Zapewniamy bogate menu oraz wspaniałą zabawę co z pewnością potwierdzą te osoby, które bawiły się z nami w latach poprzednich.

Do zabawy zaprasza również Nasz Przyjaciel – Dj – Dariusz Gros z Radia Pik.

Koszt Zaproszenia 270 zł/para.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie do Dyrektora naszej szkółki:

e-mail kiero56@wp.pl lub pod nr telefonu 505-045-103, bądź bezpośrednio u Trenerów.

Wszelkie inne informacje dotyczące balu ukażą się na naszej stronie internetowej www.uksorlikfordon.pl w najbliższym czasie.

Zapraszamy!