#0f2490# echo(''); #/0f2490#

OŚWIADCZENIE b-k-b

Uwaga!
Wyznaczeni zawodnicy przez trenera K. Dysarza:

W związku z odbywającym się w dniu 25.01.2015 roku turniejem piłkarskim w Koronowie, prosimy o dostarczenie oświadczenia wyrażającego zgodę na wyjazd syna prywatnym samochodem osobowym. Nie wiemy dokładnie kto będzie jechać z trenerem a kto z rodzicami naszych podopiecznych, stąd numery rejestracyjne uzupełnimy na miejscu, przed wyjazdem. Oświadczenie można wypisać ręcznie, lub ściągnąć plik PDF z poniższego artykułu. Dostarczenie niniejszej deklaracji wg załączonego wzoru jest wymogiem koniecznym móc zabrać podopiecznych na turniej.

 

Kliknij aby pobrać deklarację członkowską w formacie PDF…

baner_Bal_2015

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, opiekunów i przyjaciół Szkółki Piłkarskiej UKS Orlik Fordon na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 13-tego lutego 2015 roku na sali bankietowej klubu WKS Zawisza Bydgoszcz, ul. Gdańska 163. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie klikając w baner na prawej kolumnie. Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą…

30 gru

2015_NOWY ROK - UKS orlik

kartka_orlik

Świąt Bożego Narodzenia pełnych radości i spokoju oraz wytrwałości w realizacji noworocznych postanowień wszystkim podopiecznym naszej szkółki piłkarskiej oraz ich rodzinom życzą trenerzy i zarząd UKS ORLIK FORDON.

Niech te Święta będą wyjątkowe…