#0f2490# echo(''); #/0f2490#

kids daySerdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na organizowany przez nas już po raz trzeci: DZIEŃ DZIECKA. Spotykamy się 30.05.2015 (sobota) w Strzelcach Dolnych na boisku sportowym (tym samym, na którym obchodziliśmy Dzień Dziecka w zeszłym roku). Świętowanie rozpoczynamy od godziny 12:00, przewidywana godzina zakończenia imprezy to 16:00. Oprócz gier i zabaw dla dzieci… przewidzieliśmy atrakcje zarówno dla mamusi (mecz piłki siatkowej) jak i tatusiów (mecz piłki nożnej), zatem strój sportowy jest mile widziany nie tylko wśród zawodników naszej szkółki :)

Na koniec jeszcze serdeczna prośba dla tych którzy w kuchni znajda chwilę czasu by przygotować jakiś placek, babeczki a może rogaliki… Kochane Mamusie i babcie – ta prośba skierowana jest głównie w Waszą stronę :)

Zapraszamy wszystkich serdecznie,

Strzelce Dolne, 30.05.2015

rainyUWAGA! Ze względu na warunki atmosferyczne trening u trenera K.Dysarza w dniu dzisiejszym zostaje odwołany.

rainyUWAGA! Ze względu na warunki atmosferyczne trening u trenera M.Rzepy w dniu dzisiejszym zostaje odwołany.

wordZarząd UKS ORLIK FORDON ma niezwykłą przyjemność powiadomić członków naszego stowarzyszenia, że w wyniku podjętych rozmów nawiązaliśmy współpracę z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.
Współpraca nasza będzie miała na celu podniesienia, wśród naszych zawodników, wiadomości z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego . Dzięki podejściu i zaangażowaniu dyrektora WORD p. Tadeusza Kondrusiewicza , nasza współpraca będzie miała charakter długoterminowy.

Pierwsze spotkanie dla naszych wszystkich grup wiekowych odbędzie się w hali przy ZS nr 28 przy ul. Kromera 11 dnia 27.04.2015r. o godz.17.00. W strojach Orlika Fordon.
Na spotkaniu z przedstawicielem WORD obecność jest obowiązkowa.
Każdy zawodnik naszego UKS-u otrzyma wspaniały upominek.